Informace o přepravě zásilek

Prodávající předá zásilku přepravci obvykle druhý pracovní den, nejpozději však do pěti pracovních dnů od zaplacení objednávky kupujícím. Přepravci obvykle doručují zásilky do tří pracovních dnů přičemž negarantují a obvykle neuvádějí garantovanou dobu doručení! V případě dovolené či jiných objektivních příčin, které mohou odeslání objednávky zpozdit je kupující informován vyskakovacím oknem při vstupu na webové stránky.

Cena dopravy je automaticky přepočítávána dle váhy následovně:

Česká republika

Slovensko

Německo

Způsob platby

1. Hotově

Na adrese Červenohrádecká 1544, 43111 Jirkov, Česká republika.

2. Online platba přes platební bránu

Online platby pro nás zajišťuje platební brána GoPay. Poskytovatel služby, společnost GoPay s.r.o, je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Můžete platit platební kartou, Google pay, Apple pay a online rychlým bankovním převodem. V případě, že chcete platit standardním převodem použijte poslední volbu jiná banka a postupujte podle vygenerovaných podkladů k platbě.

3. Klasický bankovní převod

Použitím této volby Vám budou vygenerovány platební údaje včetně QR kódu a postupujete podle uvedených pokynů k provedení platby převodem na účet prodávajícího: 

Pro platby v českých korunách je číslo účtu č. 2201939048/2010

Pro platby v EUR IBAN: CZ4320100000002001345413, BIC FIOBCZPPXXX

Oba dva účty jsou vedené u společnosti Fio Banka a.s.